r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Inbox by Gmail 1.3.171119

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Klienty e-mail

Inbox to alternatywna usługa pocztowa od Google'a. Choć funkcjonuje jako oddzielny serwis oraz aplikacje, najprościej określić ją jako nakładkę na dobrze znanego Gmaila. Za pomocą Inboxa mamy dostęp do tych samych kont, kontaktów oraz poczty, różni się jednak forma ich prezentacji oraz podejście do wiadomości.

Głównym założeniem Inboxa ma być pomoc w zarządzaniu mailami, traktowanie ich jak zadań oraz wspieranie idei Inbox Zero. Aplikacja sama analizuje treść i przydatność wiadomości. Znajdziemy tu znane z Gmaila grupy takie jak: Społeczności, Powiadomienia i Oferty, ale też nowe Zakupy, Finanse, Podróże. Wiadomości w prosty sposób możemy odznaczać jako przeczytane, odkładać na później, dodawać do kalendarza, czy też podglądać ich zawartość z poziomu listy.

Możliwości zarówno w aplikacji jak i wersji www ustępują tym znanym z poczty Gmail. Inbox stawia na prostotę i automatyzację. Użytkownicy tej usługi musieli bardzo długo czekać na tak prosty dodatek jak dodawanie stopki do e-maila. Aplikacja Inbox dostępna jest za darmo, jeżeli bliska jest Wam idea Inbox Zero, a wasza poczta ogranicza się do kont w serwisie Gmail warto dać jej szansę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google Inbox: przewodnik po kliencie pocztowym Google

37
24.08.2017  •  Mateusz Budzeń

W 2014 roku do oferty usług Google dołączył nowy typ skrzynki pocztowej o nazwie Inbox. Nie jest to to dobrze znany Gmail, ale jak podkreśla firma, to zupełnie inny produkt. Chociaż trzeba przyznać, że obie usługi mają wspólne cechy, to Inbox jest narzędziem bardziej rozbudowanym i odpowiednio skonfigurowany, może okazać się wygodniejszy od konwencjonalnych skrzynek e-mail. Google Inbox najlepiej traktować jako alternatywę dla Gmaila, dającą dostęp do tych samych kont, kontaktów i skrzynek, ale w innej formie. Różnice przejawiają się przede wszystkim w podejściu do traktowania wiadomości,…

Inbox od Google pomoże w planowaniu podróży

3
15.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Często podróżujecie, a sprawy z wyjazdem załatwiacie głównie przez e-maile? W usłudze Google Inbox znajdziecie nową funkcję, która może pomóc Wam uporządkować informacje dotyczące planowanej wyprawy. Od kilku miesięcy Inbox oferuje mechanizm Trip Bundles. Dzięki niemu Googleowa usługa do zarządzania począ elektroniczną potrafi rozpoznać, czy piszemy oraz dostajemy e-maile w sprawie biletu lotniczego, rezerwacji hotelu, wypożyczenia auta lub wycieczek planowanych podczas wyjazdu. Algorytm, w oparciu o który pracuje Inbox, grupuje takie wiadomości w jednej kategorii, prezentując najważniejsze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.