reklama

IndieGameStand — sklep dla fanów gier niezależnych twórców

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Miłośnicy gier tak zwanych Indie, czyli produkcji niezależnych twórców, powinni się nieźle ucieszyć, bowiem dostali oto coś w sam raz dla siebie — serwis IndieGameStand, którego zadaniem jest promowanie i oczywiście sprzedaż tego rodzaju projektów. Od podobnych przedsięwzięć obecnych w sieci wyróżniają go regularne, atrakcyjne promocje, jak i kilka ciekawych funkcji, w tym między innymi zakup gier w popularnym Bundle'ach, czyli zestawach.

Co 96 godzin na stronie głównej zamieszczana jest inna produkcja do nabycia za dowolną cenę od 25 centów. Im więcej chcemy dorzucić twórcy za jego trud, tym większą ilość ciekawych dodatków otrzymamy, niemniej samą grę da się nabyć za przysłowiowy bezcen. Warto jednak pomyśleć o wyższych kwotach, gdyż dodatkowo część zysków przekazywana jest zawsze przez dewelopera na rzecz wybranej przez niego fundacji, zaś tytuły dostajemy w „wygodnej” wersji bez zabezpieczeń DRM. A co jeśli się nie spodoba? Możemy ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Jeżeli nie zdążyliśmy kupić jakiejś interesującej gry podczas jej niedawnego czasu „antenowego”, nie ma problemu dostać ją we wciąż promocyjnej cenie w ramach pakietu, wraz z obecnie reklamowanym dziełem, a także tym następnym w kolejce. Da się oczywiście również zakupić gry jako prezenty dla kogoś, a dodatkowo osoby wydające najwięcej zostaną uwzględnione w rankingu na stronie głównej. Naturalnie, chyba że sobie tego nie życzą.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama