reklama

Inside My Radio na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Inside My Radio - jedyną w swoim rodzaju platformówkę 2D , w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się... nienagannym poczuciem rytmu.

W celu sterowania ruchami naszego małego bohatera musimy mocno wsłuchać się w rytmy i bity wypływające z boomboxa, wewnątrz którego się znajdujemy. Nasz mały skoczek porusza się i odbija w rytm ścieżki dźwiękowej, do której dzięki udanym jego skokom i ewolucjom możemy dorzucać własne dźwięki tworząc przy okazji coś w rodzaju własnych kompozycji.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Brnąc coraz dalej zaułkami boomboxa natrafiamy na trudniejsze i bardziej zawiłe układy, w których mamy do czynienia z coraz szybszym podkładem muzycznym. Pojawiają się również coraz bardziej pogmatwane przeszkody, których sforsowanie będzie wymagało dużego skupienia i całkowitego oddania się materii dźwiękowej.

Pozycja oprócz tego, iż mocno wciąga i jest w stanie zapewnić olbrzymią dawkę dobrej zabawy miłośnikom dobrego brzmienia, będzie wymagała dużej zręczności, koncentracji i sporej dawki cierpliwości, tym bardziej jeśli z poczuciem rytmu miłośnik dobrego brzmienia jest nieco na bakier ;-).

Grę Inside My Radio można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzje dwóch tytułów przygotowanych z myślą o sensorze Kinect - rozrywkowego Wreckateer oraz nastawionego na poprawianie kondycji projektu Adidas miCoach - a także ciekawej platformówki Deadlight z zombiakami w tle.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama