r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instant - Quantified Self 5.2.0

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka

Instant - Quantified Self to narzędzie służące do monitorowania naszej aktywności oraz pracy telefonu. Za jego pomocą sprawdzimy jak długo korzystaliśmy danego dnia z aplikacji, a także ile czasu poświęciliśmy na ruch.

Galeria programu

Program można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy naszej aktywności na telefonie. Z Instant - Quantified Self dowiemy się jak często odblokowywaliśmy telefon, na jak długo, z jakich aplikacji korzystaliśmy (i przez jaki okres czasu). Wszystkie dane są podane w formie czytelnych wykresów.

Drugi moduł odpowiada za badanie naszej aktywności fizycznej. Po integracji z kontem Google oraz usługą Google Fit sprawdzimy ile łączenie czasu poświęciliśmy na ruch, jak wiele pokonaliśmy kroków oraz jak długo podróżowaliśmy pojazdami. Naszymi wynikami możemy pochwalić się w serwisach społecznościowych. W przypadku monitorowania wykorzystania telefonu istnieje możliwość ustawienia limitu po którym otrzymamy powiadomienie.

Podstawowe opcje Instant - Quantified Self dostępne są za darmo. Za pozostałe musimy zapłacić około 5 zł w formie subskrypcji rocznej. Autorzy dali nam możliwość 7 dni darmowych testów, dzięki czemu każdy może ocenić sam na ile potrzebuje pełnych możliwości aplikacji

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.