International Character Toolbar dla Office 2003

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do pakietu Office 2003, umożliwiający łatwe wstawianie znaków diaktrycznych (narodowych) jednego z 26 języków. Jest to bardzo pomocne narzędzie m.in. dla tłumaczy, dziennikarzy, użytkowników korensponujących z osobami z zagranicy itd. International Character Toolbar (jak sama nazwa wskazuje) instaluje się jako dodatkowy pasek narzędzi w menu poszczególnych programów pakietu Office, skąd umożliwia wybranie potrzebnych zestawów znaków. Po tej operacji, w trakcie edycji dokumentu, jeżeli zachodzi konieczność użycia konkretnego znaku narodowego, wstawienie go jest już tylko kwestią jednego kliku myszką.

Uwaga!

Dodatek współpracuje z edytorem tekstów Word 2003, programem do tworzenia prezentacji PowerPoint 2003, a także programem Outlook 2003 (gdy Word 2003 wykorzystywany jest jako edytor wiadomości).


Informacja

Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych pakietów Microsoft Office
(przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności pakietu).


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!