IsMyLcdOK IsMyLcdOK 4.01

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IsMyLcdOK to jak sama nazwa wskazuje narzędzie przeznaczone dla posiadaczy monitorów LCD. Pozwala ono szybko sprawdzić matrycę monitora pod kątem występowania na nim różnego rodzaju uszkodzonych pikseli.

Program charakteryzuje się małymi rozmiarami, nie wymaga instalacji i używany może być na niemal wszystkich wersjach systemu operacyjnego Windows. Z jego pomocą przetestujemy matrycę w monitorze LCD, laptopie lub netbooku w celu wyszukania niedziałający poprawnie pikseli. IsMyLcdOK pozwala również sprawdzać wyświetlanie różnych kolorów i gradientów.

Narzędzie doskonale nadaje się do użytku domowego, ale nie tylko. Z powodzeniem wykorzystywane może być również w różnego rodzaju serwisach komputerowych i punktach naprawy sprzętu RTV. Oferuje ono zestaw funkcji, z pomocą którego łatwo zdiagnozujemy większość usterek ekranów LCD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!