r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jakość powietrza w Polsce 1.0.2

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda

Aplikacja Jakość powietrza w Polsce prezentuje informacje o jakości powietrza i zanieczyszczeniach, zbierane przez stacje rozmieszczone w całym kraju.

Galeria programu

W aplikacji wyświetlane są informacje z najbliższej stacji pomiarowej, znalezionej na podstawie danych GPS. Informacje obejmują poziom stężenia pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, dwutlenku siarki, dwutlenku azotu, tlenku węgla oraz benzenu na metr sześcienny powietrza. Każdy z parametrów posiada swoją klasyfikację, dzięki czemu użytkownik łatwo może zinterpretować dane. Ocena w sześciostopniowej skali prezentuje status, który informuje o tym, jakich czynności należy unikać w danych warunkach.

Możliwe jest przeglądanie nie tylko bieżących danych ze stacji, ale także obserwowanie zmiany w stężeniach, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich dwóch dób (z dokładnością do godziny) w postaci wykresu lub tabeli.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 12.01.2017 00:14

@faefdaf (niezalogowany): Niestety podczas smogu było przeciążenie serwerów w GIOŚ - dużo ludzi wchodziło na portal jakości powietrza GIOŚ, skąd aplikacja czerpie dane. Dlatego aplikacja nie działała. Teraz na razie działa u mnie ok.

  #1 09.01.2017 13:30

Aplikacja nie działa

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.