bEEAZZNN
Jakość powietrza w Polsce ikona

Jakość powietrza w Polsce1.0.5

Strona głównaAndroidWiadomościPogodaJakość powietrza w Polsce
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Jakość powietrza w Polsce umożliwia zapoznanie się z danymi ze stacji pomiarowych w całym kraju dotyczącymi zanieczyszczenia powietrza.

bEEAZZNP

Domyślnie wyświetlane są informacje z najbliższej stacji pomiarowej ustalanej na podstawie danych z modułu GPS. Obejmują one poziom stężenia pyłu zawieszonego, dwutlenku siarki, dwutlenku azotu, tlenku węgla oraz benzenu na metr sześcienny. Każdy z parametrów posiada swoją klasyfikację, dzięki czemu użytkownik łatwo może samodzielnie zinterpretować dane. Ocena w sześciostopniowej skali posiada status, który informuje o tym, jakich czynności należy unikać w danych warunkach.

Możliwe jest przeglądanie nie tylko bieżących danych ze stacji, ale także obserwowanie zmiany w stężeniach, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich dwóch dób (z dokładnością do godziny) w postaci wykresu oraz przejrzystej tabeli. Wszystko to za pomocą kolejnych przesunięć głównego ekranu w lewo.

Zarzucić programowi można powolne działanie, szczególnie podczas pobierania danych oraz daleki od ładnego i nowoczesnego interfejs.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 268
Data aktualizacji11 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Jakość powietrza w Polsce ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEAZZOL