r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Jesteś mistrzem testowania oprogramowania? Trwają zapisy na II edycję TestingCup

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

2 i 3 czerwca tego roku na Stadionie Narodowym po raz drugi odbędą się zawody, mające wyłonić najlepszych testerów oprogramowania w Polsce — II Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania, czyli TestingCup. Zadaniem zawodników będzie przeanalizowanie specyfikacji oprogramowania, a następnie odnalezienie i zgłoszenie błędów. Liczyć się będzie nie tylko liczba zgłoszeń, ale także jakość raportowania oraz prawidłowa ocena krytyczności. Udział w zawodach mogą wziąć zarówno zespoły złożone z 2-3 osób, jak i zawodnicy indywidualni, bez względu na wcześniejsze doświadczenie. Jest o co walczyć — przewidywana pula nagród wynosić ma 40 tysięcy złotych.

Zawodom towarzyszyć będą prelekcje związane z testowaniem użyteczności, funkcjonalnym i bezpieczeństwa, prowadzone przez Mówców z różnych krajów. Wystąpią między innymi: założyciel brytyjskiej rady certyfikacji testowania oprogramowania i częsty bywalec na konferencjach testerskich Paul Gerrard oraz specjalista w obszarze testowania eksploracyjnego, James Lyndsay. Lista prelegentów nie została jeszcze zamknięta. Dodatkowo, każdy uczestnik będzie miał okazję zwiedzić Stadion Narodowy, porozmawiać z prelegentami i spędzić czas w strefie integracyjnej.

Zawodnicy mogą rejestrować się do końca lutego na stronie wydarzenia. Organizatorzy zaplanowali miejsce dla 200 startujących w Mistrzostwach, o czym można przeczytać w regulaminie. Opłata wpisowa wynosi 500 złotych dla startujących indywidualnie bądź 1500 dla zespołów. Przewidziane zostały także miejsca dla widzów, którzy nie zmierzą się z Panem Buggy.

r   e   k   l   a   m   a

Zainteresowanym polecamy także relację z TestingCup 2013. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.