Junkware Removal Tool Junkware Removal Tool 8.1.4

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Junkware Removal Tool to darmowe narzędzie przeznaczone do szybkiego oraz skutecznego usuwania niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows.

Narzędzie skanuje uruchomione procesy, usługi, wpisy w rejestrze, pliki i foldery, w których mogą ukrywać się niechciane komponenty. Gdy zostaną wykryte aplikacja automatycznie je usunie. Junkware Removal Tool potrafi również przywrócić niektóre ustawienia domyślne dla programu Internet Explorer i Mozilla Firefox, przeglądarka Google Chrome nie jest obsługiwana.

Junkware Removal Tool radzi sobie bezproblemowo z usuwaniem m. in. takich toolbarów jak Ask Toolbar, Babylon, Browser Manager, Claro / iSearch, Conduit, Coupon Printer for Windows, Crossrider, Facemoods Funmoods, iLivid, IncrediBar, MyWebSearch, Searchqu czy Web Assistant. Narzędzie nie jest jednak ograniczone tylko i wyłącznie do tych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Małe narzędzie, bardzo skuteczne w usuwaniu szkodliwych toolbarów.
Nie zastąpi profesjonalnych narzędzi do usuwania tego typu aplikacji.
ocena użytkownika
28.04.2016 11:20 • Recenzja do wersji 8.0.6

Junkware Removal Tool - to nawet lepsze narzędzie, niż adwcleaner. Więcej znajdzie, więcej usunie. Ale to tylko lepsza proteza. Te programy tworzą logi i nawet backupy. Taki folder JRT w C/Windows, potrafi być bardzo duży. Po zastosowaniu narzędzia, gdy system nie dostaje czkawki, można program i foldery usunąć. Gdy się sprawdzi w rejestrze - regedit.exe - z opcji znajdź, znajdź następny - wpisując nazwę toolbaru usuniętego przez Junkware Removal Tool, to znajduje się dużo pozostałości. Tak samo znajduje się pozostałości w systemie - pliki i foldery nawet w chronionych i ukrytych folderach systemowych. Trzeba pamiętać, że ten program, jak i słabszy adwcleaner - usuwają, ale nie odinstalowują dokładnie szkodliwych toolbarów. Junware Remowal Tool jeszcze w tym ma przewagę nad ccleanerem, że nie sprząta rozszerzeń Firefoxowi, chyba, że to szkodnik.

malutki, nieinstalacyjny, prosty, skuteczny (przynajmniej na "moje" szkodniki)
brak
ocena użytkownika
12.09.2013 00:04 • Recenzja do wersji 5.5.9

Polecam program, bo: w "lapku jasnowłosej studentki " z Vistą, po skanowaniu programami: kaspersky 2013, kaspersky a-v 6 (skanowany na obcym systemie, jako dysk zewnętrzny), combofix (także w trybie awaryjnym), TDSSKiller, gmer (infekcja nie pozwoliła gmerowi zabić procesów - bulescreen nawet w trybie awaryjnym), rkill, częściowo malwarebytes anti-malware i adwcleaner, JRT znalazł jeszcze 3 klucze rejestru, 7 plików (od firefoxa), 3 foldery (u chroma). I w końcu znikły z menadżera urządzeń 3 "karty sieciowe", a drukarka (USB) zaczęła drukować. Podziękowania dla twórców programu... :)