Junkware Removal Tool Junkware Removal Tool 8.1.4

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program

Junkware Removal Tool to darmowe narzędzie przeznaczone do szybkiego oraz skutecznego usuwania niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows.

Narzędzie skanuje uruchomione procesy, usługi, wpisy w rejestrze, pliki i foldery, w których mogą ukrywać się niechciane komponenty. Gdy zostaną wykryte aplikacja automatycznie je usunie. Junkware Removal Tool potrafi również przywrócić niektóre ustawienia domyślne dla programu Internet Explorer i Mozilla Firefox, przeglądarka Google Chrome nie jest obsługiwana.

Junkware Removal Tool radzi sobie bezproblemowo z usuwaniem m. in. takich toolbarów jak Ask Toolbar, Babylon, Browser Manager, Claro / iSearch, Conduit, Coupon Printer for Windows, Crossrider, Facemoods Funmoods, iLivid, IncrediBar, MyWebSearch, Searchqu czy Web Assistant. Narzędzie nie jest jednak ograniczone tylko i wyłącznie do tych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Małe narzędzie, bardzo skuteczne w usuwaniu szkodliwych toolbarów.
Nie zastąpi profesjonalnych narzędzi do usuwania tego typu aplikacji.
ocena użytkownika
28.04.2016 11:20 • Recenzja do wersji 8.0.6

Junkware Removal Tool - to nawet lepsze narzędzie, niż adwcleaner. Więcej znajdzie, więcej usunie. Ale to tylko lepsza proteza. Te programy tworzą logi i nawet backupy. Taki folder JRT w C/Windows, potrafi być bardzo duży. Po zastosowaniu narzędzia, gdy system nie dostaje czkawki, można program i foldery usunąć. Gdy się sprawdzi w rejestrze - regedit.exe - z opcji znajdź, znajdź następny - wpisując nazwę toolbaru usuniętego przez Junkware Removal Tool, to znajduje się dużo pozostałości. Tak samo znajduje się pozostałości w systemie - pliki i foldery nawet w chronionych i ukrytych folderach systemowych. Trzeba pamiętać, że ten program, jak i słabszy adwcleaner - usuwają, ale nie odinstalowują dokładnie szkodliwych toolbarów. Junware Remowal Tool jeszcze w tym ma przewagę nad ccleanerem, że nie sprząta rozszerzeń Firefoxowi, chyba, że to szkodnik.

malutki, nieinstalacyjny, prosty, skuteczny (przynajmniej na "moje" szkodniki)
brak
ocena użytkownika
12.09.2013 00:04 • Recenzja do wersji 5.5.9

Polecam program, bo: w "lapku jasnowłosej studentki " z Vistą, po skanowaniu programami: kaspersky 2013, kaspersky a-v 6 (skanowany na obcym systemie, jako dysk zewnętrzny), combofix (także w trybie awaryjnym), TDSSKiller, gmer (infekcja nie pozwoliła gmerowi zabić procesów - bulescreen nawet w trybie awaryjnym), rkill, częściowo malwarebytes anti-malware i adwcleaner, JRT znalazł jeszcze 3 klucze rejestru, 7 plików (od firefoxa), 3 foldery (u chroma). I w końcu znikły z menadżera urządzeń 3 "karty sieciowe", a drukarka (USB) zaczęła drukować. Podziękowania dla twórców programu... :)