KATZ KATZ

Strona główna Windows Internet i komunikacja Telefonia VoIP
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KATZ to komunikator pozwalający na prowadzenie rozmów tekstowych i głosowych za darmo, a także na dzwonienie na numery stacjonarne i komórkowe za opłatą (usługa KATZ Out).

Aby korzystać z komunikatora najpierw należy uruchomić jego odpowiednik na smartfonie i podać numer telefonu. Aplikacja odczyta wtedy kontakty z książki adresowej i odnajdzie numery użytkowników korzystających z KATZ, które pojawią się także na komputerze. Po tym można dzwonić do znajomych lub wysyłać im wiadomości bez przeszkód.

W ustawieniach programu można wybrać jakie powiadomienia będzie wyświetlać i w którym miejscu ekranu, z jakich urządzeń będzie korzystał przy rozmowach oraz czy będzie się uruchamiał razem z systemem. Można też doładować tu konto KATZ Out.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!