reklama

KATZ

Strona główna Windows Internet i komunikacja Telefonia VoIP
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KATZ to komunikator pozwalający na prowadzenie rozmów tekstowych i głosowych za darmo, a także na dzwonienie na numery stacjonarne i komórkowe za opłatą (usługa KATZ Out).

Aby korzystać z komunikatora najpierw należy uruchomić jego odpowiednik na smartfonie i podać numer telefonu. Aplikacja odczyta wtedy kontakty z książki adresowej i odnajdzie numery użytkowników korzystających z KATZ, które pojawią się także na komputerze. Po tym można dzwonić do znajomych lub wysyłać im wiadomości bez przeszkód.

W ustawieniach programu można wybrać jakie powiadomienia będzie wyświetlać i w którym miejscu ekranu, z jakich urządzeń będzie korzystał przy rozmowach oraz czy będzie się uruchamiał razem z systemem. Można też doładować tu konto KATZ Out.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 03.03.2018 20:24

A ja bardzo sie ciesze, ze powstala alternatywa dla coraz badziej gownianego skypa i whatsappa. Mam nadzieje, ze sie ona rozpowszechni, a jak sie stanie popularna to nie wykupi jej i nie zarznie microshit.

maciejnet   13 #3 13.06.2016 22:53

Nic tylko czekać n zamknięcie projektu ze względu na słabe zainteresowanie.

tylko_prawda   12 #2 18.11.2015 06:54

@X-Ray1970: "Ciekawe co jeszcze odczyta"
Nawet jak odczyta, to co z tego?

X-Ray1970   11 #1 17.11.2015 23:33

Kolejna próba stworzenia komunikatora, który zagrozi Skype lub mu podobnym. Całkiem ciekawie i zachęcająco brzmi opis: "Aplikacja odczyta kontakty z książki adresowej telefonu..." Ciekawe co jeszcze odczyta i co dalej z tym zrobi? Na pewno się nie skuszę się na testy. Nazwa przypomina szwedzki duet żeński z połowy lat 80-tych. Tyle tylko, że ich się bardzo przyjemnie słuchało - http://www.discogs.com/artist/516571-Katz.

reklama