Kapitan Binarny

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kapitan Binarny to strzelanina polskiego autorstwa. Główny bohater wciela się w rolę zastępcy Supermana, który jak twierdzą autorzy gry, pochłonięty jest do reszty kręceniem kolejnego filmu o samym sobie :-). Misja ocalenia miasta przed atakiem wściekłych kosmitów przypada zatem Binarnemu. Odnośnie fabuły, to w skrócie można by odnieść się do starego porzekadła, które mówi "Zabij wszystko co się rusza" i wszystko jasne ;-).

Zaraz po uruchomieniu gry okazuje się, że zadanie postawione głównemu bohaterowi nie jest takie proste. Kosmici dysponują bardzo bogatym uzbrojeniem (lasery, karabiny, latające spodki, ochronne skafandry) i trzeba przyznać, że wiedzą jak się nim posługiwać.

Binarny atakowany niemalże ze wszystkich stron naraz, by odeprzeć atak złośliwców musi niejednokrotnie posługiwać się bronią porzuconą przez kosmitów. Koniec każdego układu to najtrudniejsza przeprawa, kosmici wytaczają ze swojego arsenału najgrubsze działa, walka jest na śmierć i życie, ale dla Binarnego (podobnie jak dla Supermana) po prostu nie ma rzeczy niemożliwych!

Wymagania sprzętowe:

- procesor 500MHz lub szybszy
- 128MB pamięci RAM
- karta graficzna zgodna z DirectX 7
- karta dźwiękowa zgodna z DirectSound

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!