Kingo ROOT 4.2.0

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kingo ROOT (wcześniej: Kingo Android Root) – jeden z najczęściej polecanych programów do przeprowadzania procesu rootowania urządzeń z systemem Android. Aplikacja radzi sobie z bardzo dużą liczbą urządzeń, pracujących na Androidzie już od zapomnianych niemal wersji 1.5 do 5.0 Lollipop.

Aplikacja cechuje się minimalistycznym interfejsem, który sprowadza się do jednego przycisku. Przy jego pomocy aktywujemy proces rootowania, który na tle konkurencyjnych programów trwa dość krótko. W przypadku ewentualnego niepowodzenia, na ekranie wyświetlana jest stosowna informacja.

Na swojej stronie, producent publikuje długą listę urządzeń, które są obsługiwane przez aplikację. Co więcej, zaznacza przy tym, że jeśli jakiś model nie został na niej wymieniony, nie oznacza to od razu, że program sobie z nim nie poradzi – wystarczy zatem spróbować. Wśród obsługiwanych marek znajdziemy między innymi Samsunga, LG, Motorolę, Huawei, Sony, Acera, Google, Xiaomi, HTC i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza