Klapa MSN w Polsce, wkrótce przejęcie przez Agorę

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak donosi serwis Internet Standard, polska wersja portalu MSN zostanie wkrótce przejęta przez Agorę i wcielona do rodziny serwisów Gazeta.pl.

Premiera polskiej wersji serwisu MSN w czerwcu ubiegłego roku nie wywołała burzy, a sam serwis niewiele mógł zaoferować czytelnikowi. Pomimo aspiracji do roli portalu horyzontalnego na równi z innymi tuzami polskiego Internetu MSN.pl zgromadził jedynie milion użytkowników według marcowej edycji badania Megapanel PBI/Gemius. Po roku funkcjonowania polskiej wersji trudno więc zaliczyć projekt do udanych.

W związku z tą sytuacją i brakiem pomysłu na dalszy rozwój portal już wkrótce przejdzie do rąk Agory, która jak dotąd razem z MTV i Sony BMG była głównym dostawcą treści w serwisie Microsoftu. Będzie on dostępny pod nazwą msn.gazeta.pl, a całość pracować będzie w oparciu o technologie Windows Live. Gazeta uzyska także wyłączność na sprzedaż i rozwijanie oferty reklamowej polskich produktów internetowych Microsoftu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji