Kodi

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kodi, dawniej znane pod nazwą XBMC to multiplatformowe centrum zarządzania naszymi multimediami. Za jego pomocą możemy odtwarzać filmy, muzykę czy też grafiki.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wita nas krótki przewodnik. Interfejs programu zbliżono do tego jaki znamy z komputerów PC. Takie rozwiązanie ma swoje zalety i wady. Z jednej strony nie musimy się uczyć programu na nowo, z drugiej poszczególne elementy interfejsu są nieraz zbyt małe. Na mniejszych ekranach telefonów korzystanie z Kodi jest niewygodne.

Aplikacja podobnie jak jej wersja dla PC obsługuje wtyczki. Dzięki nim możemy w znaczny sposób poszerzyć jej możliwości. Dodatkowo potrafi odtwarzać multimedia zgromadzone w pamięci urządzenia czy też lokalnej sieci. To dzięki sporej bazie dodatków oraz rozbudowanym opcjom Kodi może zamienić się w multimedialny kombajn.

Podobnie jak jej wersja dla PC aplikacja dostępna jest za darmo. Fanów wersji desktopowej nie trzeba zachęcać do sprawdzenia edycji mobilnej. Pozostali w sklepie Google Play znajdą bardziej proste i lepiej dopasowane do obsługi na mniejszych ekranach odtwarzacze multimedialne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 14.11.2017 22:15

@Mariuszzzz (niezalogowany): Zabrali ubekom i dali na mleko.

  #3 16.03.2017 11:59

Mialem podobny problem kodi17 dziala przy systemie android min5.0 wiec niestety z google play juz niemozna zainstalowac kodi 16.Ale udalo mi sie b.dobry filmik instruktarzowy dla wszystki chktorzy chca pobrac starsza wersje czyli kodi 16 nie ze sklepu google!! https://youtu.be/b0YgHu0FhEQ polecam

  #2 03.03.2017 16:10

To samo mam nie wiem co dlej robic chcilem zostac przy 16.1 ,moze ktos doradzi

  #1 02.02.2017 23:51

Wersja Android: Miałem zainstalowaną 16 na Huawei P9 i działała. Po aktualizacji uruchamia się logo i wywala z apki. Co dziwne - jak wchodzę do sklepu Play np. z Waszego linka to mam monit "To urządzenie nie jest zgodne z tą wersją". Wszędzie "Dobra zmiana" odbija się czkawką widzę ??