r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejna runda konkursu fotograficznego Panoramio

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Właśnie rozpoczęła się kolejna runda konkursu fotograficznego Geotagged Photo Contest organizowanego przez serwis Panoramio. Poczynając od tego miesiąca uczestnicy będą walczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Panoramio to należący do Google serwis fotograficzny umożliwiający przechowywanie zdjęć i przypisywanie im lokalizacji. Celem konkursu Geotagged Photo Contest jest wykonanie i dodanie do bazy Panoramio interesującej fotografii dowolnego miejsca. Prace konkursowe można zgłaszać w czterech kategoriach - krajobraz, dziedzictwo, podróże i niezwykłe miejsca. By wziąć udział w konkursie, wystarczy kliknąć w link "Zgłoś do konkursu" znajdujący się pod zdjęciem w serwisie Panoramio i wybrać jedną z czterech kategorii konkursowych. Jedna osoba może skierować na konkurs kilka zdjęć, jednak w każdej kategorii można zgłosić tylko jedną pracę. Od bieżącego miesiąca konkurs wzbogaci się o atrakcyjne nagrody rzeczowe. Za zdobycie pierwszego miejsca w jednej z czterech kategorii tematycznych uczestnik otrzyma aparat Casio Exilim EX-H20G z hybrydowym modułem GPS oraz bezprzewodową kartę pamięci Eye-Fi o pojemności 8 GB. Zajęcie drugiego miejsca nagradzane będzie samą kartą pamięci. W każdej kategorii przyznawanych będzie także pięć wyróżnień - ich zdobywcy otrzymają pendrive o pojemności 2 GB z logo Panoramio. Łącznie każdego miesiąca nagrody otrzyma 28 osób.

Do konkursu Geotagged Photo Contest można przystąpić w dowolnym momencie - wystarczy założyć konto w serwisie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.