Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie, dzięki której można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu w dziale Programy. Tym razem polowanie ma charakter specjalny ponieważ 100 z 500 licencji przypadnie w udziale pechowym zwycięzcom poprzedniego, przerwanego polowania. Kolejne 400 będzie mógł upolować każdy na dotychczasowych zasadach.

Na jaki program polujemy? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród przeszło 1700 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z upolowaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "więcej przestrzeni".

Jak zawsze, prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.

Śpieszcie się - kto pierwszy ten lepszy!


Aktualizacja, 25.08.2008, 16:54

Polowanie zakończone - wszystkie licencje zostały upolowane! Tym razem polowaliście na licencje programu DeskSpace 1.5.5.2.

DeskSpace, dawniej Yod'm 3D, to program umożliwiający stworzenie trójwymiarowej kostki z wirtualnymi pulpitami w systemie Windows XP i Vista. Rozwiązanie to znane jest z systemu Linux jako plugin cube w menadżerach okien takich jak Compiz czy Beryl. Wirtualną kostkę DeskSpace można obracać dookoła siebie tworząc lepszą nawigację pomiędzy wirtualnymi pulpitami. W stosunku do Yod'm 3D aplikację udoskonalono m. in o możliwość przenoszenia okienek pomiędzy pulpitami, obsługę wirtualnych pulpitów na kilku monitorach, dodatkowe efekty specjalne i płynniejsze animacje. Dodatkowo DeskSpace oferuje funkcję ustawienia krajobrazu dla obracanej kostki. Program do prawidłowego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek DirectX przynajmniej w wersji 9.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy firmie Otaku Software za ufundowanie licencji, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych Polowaniach!

© dobreprogramy

Komentarze