r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kolejne społecznościowe projekty Microsoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Należący do Microsoftu zespół FUSE Labs pracuje nad nowymi projektami. W większości dotyczą one obsługi serwisów społecznościowych.

FUSE Labs zaprezentował nowe projekty, nad którymi trwają właśnie prace. Mają one na celu ułatwienie internautom korzystania z serwisów i usług społecznościowych. Pierwszy z projektów, Spindex, to strona umożliwiająca dostęp do serwisów społecznościowych i kanałów RSS z jednego miejsca. Dodatkowo jest ona zintegrowana z Bingiem, co pozwala na szybkie wyszukiwanie informacji, a także z Evernote, notatnikiem online. Z kolei Project Emporia to usługa społecznościowa oparta na technologii Silverlight. Pozwala na gromadzenie i przeglądanie najświeższych wiadomości, a także „uczy się” na podstawie preferencji każdego użytkownika. W tym celu korzysta z technologii Matchbox Recommendation Technology.

SocialGadgets to - jak wskazuje nazwa - zestaw gadżetów do obsługi Twittera i pokrewnych usług. Montage zaś jest serwisem online, który pozwala na tworzenie i dzielenie się albumami z zawartością wybraną przez użytkownika. Mogą to być ciekawe informacje, filmiki z YouTube, wpisy z Twittera czy obrazki z Bing Images. Zawartość danego albumu może być automatycznie aktualizowana.

r   e   k   l   a   m   a

Z projektami można zapoznać się też na stronach FUSE Labs. Zespół FUSE Labs został stworzony przez Raya Ozziego, który niedawno odszedł z Microsoftu.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.