Konferencja infoShare 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

25 i 26 kwietnia odbędzie się w Gdańsku konferencja infoShare 2007. Jest ona skierowana głównie do przedstawicieli środowisk informatycznych. Tematyką przewodnią pierwszego dnia będą technologie informatyczne, w szczególności te wykorzystywane podczas tworzenia aplikacji internetowych, natomiast drugi dzień zdominują aspekty zarządzania zespołami IT oraz kierowania projektami informatycznymi.

Program imprezy jest bardzo bogaty, wysoki poziom merytoryczny zapewnić mają prelegenci z Sun Microsystems, Wirtualnej Polski, NASK czy Politechniki Gdańskiej. Uczestnicy konferencji będą mogli również zintegrować się podczas wieczornej imprezy ;-)

Ideą infoShare 2007, jak deklarują organizatorzy, jest bezinteresowne dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji. Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczna konferencja z czasem przerodzi się w cykliczne spotkania profesjonalistów oraz tych, którzy bezustannie chcą podnosić poziom własnych kwalifikacji.

Konferencja jest bezpłatna, jedynym warunkiem udziału jest rejestracja. infoShare 2007 odbędzie się w Gdańsku, w Audytorium I na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79. Szczegóły oraz program dostępne są na stronie konferencji

© dobreprogramy