Xiaomi Mi5 trafi do Polski. Konkurencja ma się czego obawiać

Strona głównaXiaomi Mi5 trafi do Polski. Konkurencja ma się czego obawiać
26.01.2016 10:20
Xiaomi Mi5 trafi do Polski. Konkurencja ma się czego obawiać

Już w przyszłym miesiącu polscy fani telefonów Xiaomi będąmogli kupić nowy flagowy model Mi5 z gwarancją i serwisem w naszymkraju. Chiński potentat przygotował premierę tego niezwyklewydajnego, dopracowanego smartfonu na 24 lutego br., a już terazrozpoczęto jego zapisy na przedsprzedaż u polskiegopartnera tej firmy.

Aby otrzymać informacje o cenie, terminach dostaw i sposobachrealizacji zamówienia, należy wypełnić formularz na stroniexiaomi4you.pl,podając podstawowe informacje kontaktowe. Xiaomi Poland zapewnia, żeMi5 będzie dostępny w Polsce już w pierwszych tygodniach porozpoczęciu sprzedaży tego modelu w Chinach.

Twoja przeglądarka nie obsługuje wideo w HTML5Xiaomi Mi5 może wstrząsnąć rynkiem flagowców. Sugerowana cenana rynki światowe to 390 dolarów, a za te pieniądze dostaniemyurządzenie z procesorem Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM,wyświetlaczem 5,2” o rozdzielczości QHD, akumulatorem 3030 mAh, ico najważniejsze, autorską odmianą Androida, MIUI 7, uważanąprzez wielu za znacznie lepszą (i ładniejszą) od tego co oferujenam Google.

W sytuacji, gdy firmy takie jak Samsung, Sony czyMicrosoft próbują sprzedać nam swoje najmocniejsze modele (ojednak gorszej specyfikacji) w cenie wynoszącej zwykle 600-700dolarów, Mi5 zapowiada się na rynkowy hit.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)