Konferencje Work Group Works – czyli praca grupowa na Linuksie

Strona główna Aktualności

O autorze

Od 29 maja do 21 czerwca, w największych miastach Polski odbędzie się cykl konferencji Work Group Works Tour 2007, poświęconych najnowszym rozwiązaniom wspomagania pracy zespołowej opartych na systemie operacyjnym Linux.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. rowiązania do przechowywania i zarządzania danymi na Linuksie, rozwiązania do współpracy przez intranet i ekstranet klasy SharePoint, tworzenie grup roboczych i miejsc pracy nowej generacji: Novell Teaming + Conferencing, pakiet do budowy nowoczesnej infrastruktury informacyjnej: Novell Open Workgroup Suite, a także rozwiązania tworzone przez partnerów firmy Novell.

Polska edycja Work Group Works 2007 odbędzie się kolejno we Wrocławiu (29.05), Poznaniu (30.05), Gdańsku (31.05), Warszawie (19.06), Katowicach (20.06) i Krakowie (21.06). Udział w konferencjach Work Group Works Tour 2007 jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wszelkie informacje na temat konferencji (w tym formularz rejestracyjny) znaleźć można na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy