Arrow Launcher: obsługa Android for Work już w kanale beta

Arrow Launcher: obsługa Android for Work już w kanale beta26.04.2017 10:34
Arrow Launcher: obsługa Android for Work już w kanale beta

Chociaż ostatnia, i jak dotąd największa, aktualizacja androidowego launchera od Microsoftu miała miejsce zaledwie tydzień temu, producent nie przestaje pracować nad jego udoskonalaniem. W wersji dla betatesterów, Arrow Launcher otrzymał właśnie aktualizację, w której znaleźć można kilka ciekawych nowości, łącznie ze wsparciem dla Android for Work na czele.

To funkcja, która pozwoli łatwo odseparować w smartfonie aplikacje prywatne od wykorzystywanych w pracy, także tworząc ich odrębne instancje w izolowanych piaskownicach. Dzięki temu, zamiast drugiego firmowego telefonu, wykorzystywać można jeden smartfon, nie zaśmiecając go (przynajmniej w sensie wizualnym), aplikacjami i zawartością związanymi wyłącznie z pracą, które normalnie wymieszałyby się z tymi prywatnymi.

350199094997968833

Android for Work to jednak nie jedyna nowość. Obok niej, w najnowszej wersji launchera Microsoftu znalazło się również miejsce dla nowego widżetu notatek, funkcji tworzenia skrótów do aplikacji, możliwości zabezpieczania hasłem ukrytych programów oraz rozpoznawania mowy i kodów QR w wyszukiwarce. Jak zwykle nie zabrakło także poprawek błędów i wydajności.

Imponujące tempo prac wskauzje na to, że Microsoft traktuje swój launcher i tworzący go dział priotytetowo – czy w ten sposób chce stać się marką wciąż kojarzoną ze smartfonami, mimo umierającej platformy mobilnego Windowsa?

Nie udostępniono jak dotąd informacji, kiedy opisywane nowości trafią do stabilnego wydania aplikacji, jednak już teraz dostępne są w wersji beta. Najnowszą edycję Arrow Launchera możecie oczywiście pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)