r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konflikt Gadu-Gadu i Eyeball Networks

Strona główna Aktualności
Pisaliśmy

o rozwiązaniu współpracy pomiędzy Eyeball Networks Inc., a Gadu-Gadu S.A. Eyeball Networks dostarczała na potrzeby GG komponenty umożliwiające przeprowadzanie rozmów audio-wideo. Pisaliśmy również o wydaniu nowej wersji 7.6 komunikatora GG pozbawionej tychże komponentów. W świetle informacji, które zamieszczone były w materiale prasowym Gadu-Gadu aktualizacja komunikatora była o tyle istotna, że użytkownicy GG korzystali z komponentów Eyeball na zasadach sublicencji - ta zaś w momencie zerwania współpracy dwóch firm przestała obowiązywać. W konsekwencji korzystanie z GG w wersjach 7.0 - 7.5 może naruszać prawo.

Konflikt pomiędzy firmami narasta i pojawiają się coraz to nowe oświadczenia prasowe, które odwołują się do postanowień umów pomiędzy nimi zawieranych. Bardzo prawdopodobne jest, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Nie będziemy więc zawierać żadnego stanowiska w sprawie tego konfliktu. Zainteresowanych sporem odsyłamy jednak do ostatnich oświadczeń wydanych w tej sprawie przez strony. Wczoraj firma SalesManager Software Polska wydała oświadczenie w imieniu Eyeball Networks Inc., której są dystrybutorem, dziś odpowiedź opublikowała Gadu-Gadu S.A.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.