Nowy Microsoft Launcher dostępny. Aktualizacja dodaje oś czasu i synchronizację z Windows 10

Nowy Microsoft Launcher dostępny. Aktualizacja dodaje oś czasu i synchronizację z Windows 10

Nowy Microsoft Launcher dostępny. Aktualizacja dodaje oś czasu i synchronizację z Windows 10
07.11.2018 18:10, aktualizacja: 07.11.2018 19:16

Microsoft Launcher (wcześniej znany pod nazwą Arrow Launcher) to kolejne oprogramowanie Microsoftu wydane na Androida. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z launcherem, który skierowany jest dla użytkowników usług firmy z Redmond. Właśnie pojawiła się nowa wersja, która dodaje całkiem pokaźny zestaw nowości.

Po miesiącu testów, Microsoft Launcher 5.0 został teraz udostępniony w stabilnej wersji. Najnowsze wydanie oznaczone jest numerem 5.0.1.46982. Nowości widać przede wszystkim w ekranie Twój kanał informacyjny, który został podzielony na trzy główne kategorie – powiadomienia, wiadomości i oś czasu.

Obraz

Ekran Podsumowanie zawiera widżety dające dostęp do ważnych informacji i danych z wybranych aplikacji. Może on wyświetlać informacje z kalendarza, sugerowane aplikacje czy wybrane kontakty. Interesującą nowość otrzymał widżet Rodzina, który teraz rodzice mogą wykorzystać do podglądu aktualnej lokalizacji dzieci – pozycja śledzonej osoby wyświetlana jest w czasie rzeczywistym.

Oś czasu. Źródło: mspoweruser.com
Oś czasu. Źródło: mspoweruser.com

Sekcja Wiadomości dostarcza najświeższych newsów z wykorzystaniem usługi Microsoft News. Znacznie ciekawszą pozycją może okazać się Oś czasu. Umożliwia ona synchronizację danych pomiędzy komputerem i smartfonem, która sprowadza się do trzymania historii m.in. ostatnio otwartych stron w Microsoft Edge. W tym celu wymagane jest zalogowanie się na to samo konto Microsoft, które wykorzystujemy na PC.

Microsoft Launcher z każdą aktualizacją staje się coraz lepszym oprogramowaniem i z pewnością jest już interesującą propozycja dla osób, które korzystają przede wszystkim z rozwiązań Microsoftu. Oczywiście launcher w najnowszej wersji znajdziecie w naszym katalogu aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)