Konkurs na program Total Commander zakończony

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się siódmy i ostatni konkurs, organizowany w ramach cyklu letnich promocji, przez współpracujące z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO). Szczęśliwcy, którzy zostali nagrodzeni otrzymają indywidualne powiadomienie na podany wcześniej adres e-mail. Gratulujemy!

Przypominamy też, że jeszcze do końca tego tygodnia można nabyć licencję na program z 5% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 102 zł netto (124,44 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Total Commander to kultowy wręcz menedżer plików (znany niegdyś pod nazwą Windows Commander). Program opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych...

Organizatorzy sedecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu! Jest już ostatnia z cyklu letnich promocji CRO (przynajmniej w tym roku ;-).

© dobreprogramy
s