Amazing Weather HD - najlepsza pogodynka na Windows Phone za darmo do jutra [Aktualizacja]

Amazing Weather HD - najlepsza pogodynka na Windows Phone za darmo do jutra [Aktualizacja]

30.12.2013 11:30, aktual.: 30.12.2013 22:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ilość pogodynek na Windows Phone jest ogromna, są to zarówno proste aplikacje jak i bardziej zaawansowane. Wiele z nich jest płatnych, ale znajdziemy też ogromną liczbę darmowych pozycji, które nie ustępują zbytnio tym kupionym w markecie (np. Pogoda Bing lub TVN Meteo). Wśród płatnych aplikacji wyróżnia się Amazing Weather HD, która zachwyca wykonaniem i dostępnymi funkcjami. Warto zatem wiedzieć, że tylko do jutra (31 grudnia 2013) do godziny 7.00 z rana, jest ona dostępna za darmo dla użytkowników Windows Phone.

Obraz

Amazing Weather HD to tytuł przez wielu określany jako najlepsza pogodynka dostępna na Windows Phone. Posiada ona szereg funkcji, które mogą spodobać się użytkownikom systemu z kafelkami. Od strony graficznej posiada ona wiele animacji, które przedstawiają aktualną pogodę na zewnątrz. Możemy również ustawić ekran blokady z informacjami o temperaturze, ciśnieniu itp. Kafelki występują w trzech rozmiarach, z możliwością wybrania szablonu z obu stron. W prosty sposób przejrzymy pogodę graficzną i tekstową na kilka dni w przód, a także zapoznamy się z wykresami i mapami. Wszystko w jasny i uporządkowany sposób.

Obraz

Warto zatem samemu sprawdzić, czy Amazing Weather HD jest rzeczywiście najlepszą pogodynką na system mobilny od Microsoftu. Tytuł dostępny jest w markecie zarówno dla Windows Phone 7 jak i 8. Cena regularna to 6,99 zł.

[Aktualizacja]

Niestety promocja skończyła się wcześniej niż obiecywano i nie ma już dostępu do darmowe wersji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)