Krasbit Layouter 1.08

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zebrany w jeden produkt, zbiór wielu makr do CorelDRAW ułatwiających prace przy składzie w tej aplikacji, pracę z obiektami (podmiana, inteligentne przenoszenie właściwości, wyszukiwanie z grupowaniem i filtrowaniem), pracę z zewnętrznie załączonymi bitmapami oraz optymalizowanie zawartości finalnego projektu tak aby uniknąć wszelkich możliwych usterek przy druku offsetowym (standardowo eksport do PDF z CorelDRAW złożonych graficznie projektów stwarza problemy w druku). Krasbit rozszerza możliwości pakietu oraz usuwa kilka usterek (przede wszystkim związanych z obsługą zewnętrznie załączonych bitmap) w programie CorelDRAW.

Uwaga !

1. Program do poprawnej pracy wymaga pakietu CorelDRAW X4 z zainstalowanym pakietem poprawek Service Pack 2 (program działa również z wersją X3 z SP2, niektóre makra działają także w wersji 12).

2. Szczegółowa instrukcja instalacji dostępna jest na stronie producenta

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!