Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Przetestuj urządzenia Synology i wygraj NASa. Startujemy z konkursem blogowym!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do konkursu blogowego związanego z marką Synology. Wspólnie z tajwańskim producentem NASów chcielibyśmy Wam przekazać do testów ciekawe urządzenia, które niewątpliwie dadzą Wam wiele frajdy podczas testowania i pokażą, że serwer NAS sprawdzi się nie tylko w zastosowaniach biznesowych ale też w domu jako centrum udostępniania multimediów. Jest o co walczyć, za trzy najlepsze wpisy ich autorzy zostaną nagrodzeni sprzętem Synology. Chętni do testów mogą się zgłaszać po następujące urządzenia:


  • Synology DS216j+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
  • Synology DS216play+ 2 dyski SSD Seagate Nytro 480GB
  • Synology DS416j+ 4 dyski SSD Seagate Nytro 480GB

To jednak nie cały sprzęt, który będzie dostępny do testów. W drodze do redakcji są już inne urządzenia, między innymi routery i bardziej rozbudowane urządzenia NAS.

Zainteresowanych testami tych urządzeń prosimy o kontakt na adres testy@dobreprogramy.pl i wskazanie, czym konkretnie chcielibyście się pobawić. W zgłoszeniu koniecznie podajcie swój Nick na portalu. Sprzęt udostępnimy Wam na dwa tygodnie oczekując, że podzielicie się wrażeniami na łamach prowadzonego u nas bloga. Najciekawsze recenzje będziemy agregować na łamach specjalnego profilu Synology. Do udziału w akcji zachęcamy Wszystkich, nie tylko naszych najbardziej aktywnych blogerów - choć na nich oczywiście też liczymy. Okazji będzie wiele, ponieważ po dwóch tygodniach sprzęt przekażmy kolejnym chętnym.

r   e   k   l   a   m   a

Akcję rozstrzygniemy pod koniec lipca. Spośród wszystkich uczestników akcji redakcja portalu dobreprogramy wytypuje autorów trzech najciekawszych wpisów. Dla nich zostały przewidziane trzy nagrody w postaci NASów Synology DS216j. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikują swoje wpisy na Portalu w ramach Akcji, a także wytypowani przez Redakcję najaktywniejsi komentujący otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów.

Czekamy zatem na zgłoszenia, pierwsze urządzenia trafią do Was już w następnym tygodniu!

Na rozgrzewkę zapraszamy do obszernego wpisu command-dosa o małym serwerze do domu lub biura Synology DS216. 

sprzęt

Komentarze