Kurka Wodna

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kurka Wodna to wydana przed laty strzelanka z elementami zręcznościowymi, która kierowana jest do najmłodszych użytkowników komputera.

W trakcie rozgrywki gracz wciela się w rolę sfrustrowanego farmera, który chce przepędzić z gospodarstwa uporczywe kury. Na początku rozgrywka wydawać się może banalnie prosta, gdyż opiera się w zasadzie jedynie na zestrzeliwaniu uciekających kuraków. Jednak wraz z kolejnymi poziomami ich trudność wzrasta. Poza unicestwianiem upierzonych intruzów przyjdzie nam wykonywać wiele wyzwań, zebrać przydatne przedmioty itd.

Niewątpliwym atutem Kurki Wodnej jest oprawa graficzna okraszona wieloma żartami i zabawnymi momentami. Gra umożliwia zabawę w pojedynkę, jak również rozgrywkę ze znajomymi za pośrednictwem sieci lokalnej lub internetu (do 4 graczy jednocześnie). Kurka wodna oferuje 5 poziomów oraz specjalny poziom dodatkowy. Rozgrywa odbywać się może w jednym z 3 poziomów trudności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!