r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LaunchBar Commander 1.153

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LaunchBar Commander to poręczny gadżet pozwalający na dodanie do pulpitu (aczkolwiek z możliwością włączenia opcji "zawsze na wierzchu") specjalnego widżetu, zawierającego w zasadzie dowolnie skonfigurowany zestaw aplikacji.

Galeria programu

Liczba dokowalnych widżetów jest praktycznie nieograniczona i można je dowolnie rozmieszczać na ekranie - albo użyć funkcji dokowania, aby przylegały do brzegów ekranu, na sposób podobny do menu start. Pomimo swojej prostej aparycji, do każdego z paneli możemy "włożyć" w zasadzie dowolny zestaw programów, skrótów, czy też instrukcji, uzyskując w ten sposób szybszy do nich dostęp.

Liczba opcji dostępnych w LaunchBar Commander może onieśmielać, ale z pewnością głębię możliwości docenią osoby zaawansowane w technikach komputerowych i muszących często sięgać po określony zestaw aplikacji oraz narzędzi. Program ten dodatkowo obsługuje wtyczki, posiada opcje importu i eksportu ustawień, aczkolwiek brakuje mu obsługi skórek do zmiany kolorystyki i wyglądu widżetów.

Uwaga!

  • Licencja do użytku domowego jest ważna przez okres 10 dni - po tym czasie należy ją odnowić.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.