Lazesoft Recovery Suite 4.2.3 Home Edition

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lazesoft Recovery Suite Home Edition to darmowy (do zastosowań niekomercyjnych) pakiet narzędzi do kompleksowej archiwizacji danych i odzyskiwania utraconych z różnych przyczyn plików. Skupia on w sobie moduły przeznaczone do naprawy mechanizmu bootowania systemu, odzyskiwania danych i haseł, a także wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych plików.

Główną funkcją programu jest odzyskiwanie danych. W nasze ręce trafia skuteczny i szybki mechanizm przywracania plików z dysku twardego czy też nośników wymiennych, a także odzyskiwania całych partycji. Mechanizm jest bardzo prosty w obsłudze, a jego sposób działania nie odbiega od tych stosowanych w konkurencyjnym oprogramowania. Po wskazaniu dysku do analizy Lazesoft Recovery Suite wyświetla pełną listę danych usuniętych, ale możliwych do odzyskania. Nie zabrakło opcji podglądu plików przed ich odzyskaniem oraz filtrowania wyszukanych pozycji np. ze względu na rozszerzenie pliku.

Inne, niemniej przydatne, moduły tego pakietu to narzędzie do naprawiania problemów z rozruchem systemu Windows, odzyskiwania haseł oraz archiwizacji danych z wskazanego dysku twardego. Na uwagę zasługuje ostatnia z wymienionych funkcji, której możliwości nie powstydziłby się nawet komercyjny produkt tego typu. Umożliwia ona tworzenie i przywracanie obrazów dysków oraz klonowanie dysków i partycji. Kolejne funkcje tego modułu to opcje narzędziowe, pozwalające tworzyć i usuwać partycje, formatować je, a także archiwizować MBR i tablice partycji.

Lazesoft Recovery Suite przydatny okazuje się w sytuacjach kiedy musimy np. odzyskać skasowane przez nieuwagę lub wirusy dane, przywrócić uszkodzone, bądź skasowane partycje lub pliki z sformatowanych dysków. Narzędzie pozwala na odzyskiwanie zaszyfrowanych danych z partycji NTFS, obsługując przy tym partycje MBR, GPT, dynamiczne woluminy oraz interfejsy IDE, SATA, SCSI, SSD, USB, IPOD, IPhone i RAID.

Program daje możliwość stworzenia dysku rozruchowego użytecznego podczas przeprowadzania procesu odzyskiwania danych na komputerach, na których nie uruchamia się system operacyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #17 07.10.2017 18:54

Wersja Pro w KŚ z tego miesiąca

  #16 28.01.2017 12:45

@Anonim (niezalogowany): dzięki bezpłatnej wersji udało się odzyskać te 770 GB danych ??

  #15 13.07.2016 18:32

Znakomity program! Odzyskałem dzięki niemu prawie wszystkie pliki, około 770 GB (filmy, muzyka, zdjęcia, office). Polecam!

PitBoss   10 #14 12.11.2015 17:33

No u mnie niestety nie przywrócił większość dokumentów z odt czy pdf :( więc CV muszę robić na nowo :(

  #13 20.06.2015 18:49

Polecam, program bez problemu poradził sobie z naprawą uruchamiania się systemu Windows w wersji 8.1.

  #12 26.05.2015 09:53

Program wyratował mnie z patowej sytuacji. Na laptopie Toshiba z legalnym Windowsem 7 64 bit było tyle wirusów, że po próbie ich usunięcia padł rozruch. Okazało się, że padło też naprawianie ( recovery ) - nie mogło znaleźć problemów. Do tego nalepka ze spodu z kodem do windowsa prawie nieczytelna. Próbowałem recovery do ustawień fabrycznych i też nie poszło. Niestety oryginalnej płytki z instalką windowsa nie miałem. Próbowałem instalację innej - nie poszło - niezgodny system.
Jakoś trafiłem na Lazesoft Recovery. W programie w kreatorze można wybrać różne wersje windowsa. Po wybraniu odpowiedniego, zaciągnął z netu ze strony microsoftu odpowiedni soft i nagrał płytkę. Płytkę odpaliłem na laptopie. Okazało się, że może też wyświetlić windows product key. Dałem opcję naprawiania rozruchu i ufff.. poszedł. Wielka ulga. Jest jak przed awarią. Teraz w takich przypadkach będzie to pierwsze moje narzędzie. Gorąco polecam.

memnon   8 #11 29.07.2014 17:24

Lazesoft Recovery Suite Pro za darmo przez 3 dni : http://dailysoftwaregiveaway.com/lazesoft-recovery-suite-pro-software-giveaway/ .

  #10 16.07.2014 23:37

Za darmo jeszcze dwa dni i 9 godzin http://sharewareonsale.com/s/lazesoft-recovery-suite-professional-edition-sale
ewentualnie można kupić 67 % taniej wersję z "lifetime" aktualizacjami http://sharewareonsale.com/s/lazesoft-recovery-suite-professional-edition-paid-sale

dawidof   5 #9 26.04.2014 19:31

Szczena mi opadła, dosłownie. Ale po kolei. Reinstalka win xp i zmana partycji na całym dysku, format potem jeszcze jedna reinstaka bo coś poszło nie tak znowu wyznaczanie partycji i format. I po tym wszystkim przypomniałem sobie o bardzo ważnym dla mnie foderze. Kiedy już miałem zrezygnować bo sprawdziłem prawie wszystkie programy do odzyskiwania z DB trafiłem na to cudo. Odzyskał wszystko!!! Znalazł poprzednie partycje i przywrócił dane. Dziwię się że jest za darmo. Kilka lat zbierania zdjęć i filmów swoich dzieciaków znowu jest na dysku. Polecam.

Komentarze do poprzednich wersji

Kunktator   6 #8 27.02.2014 21:17

Hm, właśnie wypróbowałem ten program obok EaseUS Partition Recovery Free - niestety przegrał strasznie jeśli chodzi o pliki PDF, żaden z odtworzonych z uszkodzonego USB pendrive nie nadawal się do otworzenia - pokazywane były jako PDF ale program PDF Xchange Viewer nie potrafił ich odtworzyć, gdzie nie miał problemów po odtworzeniu programem EaseUS. Jeśli chodzi o zdjęcia natomiast - oba ramię w ramię odtworzyły bardzo dobrze.

  #7 11.01.2014 19:19

Większość funkcji tego programu można wykonać z bootowalnej płyty CD, którą tworzy się w tym programie i zapisuje na CD lub do pliku *.iso zawierającego obraz tej płyty. Tak więc płyta jest bardzo potrzebna ale pojawiają się pewne trudności: z płyty utworzonej pod WIN XP nie można uruchomić komputera na którym utworzono płytę bootowalną - czyli nie można uruchomić komputera z WIN XP, można natomiast z tej płyty uruchomić komputer z WIN 7.
Reasumując: wszystkie funkcje tego programu działają na WIN 7 a tylko funkcja odzyskiwania skasowanych plików działa pod WIN XP. Powyższe testy przeprowadziłem na wirtualnych komputerach działających pod VIRTUALBOX firmy ORACLE (dawniej SUN).

Nowa1000   1 #6 07.01.2014 20:14

Program SUPER!!! Komputer uszkodził mi kartę pamięci tak, że nie chciał czytać zdjęć, tylko proponował formatowanie. Później aparat też już nie widział tej karty. Próbowałam wielu darmowych programów, ale albo odzyskiwały tylko parę albo nie widziały karty SD. Ten program odzyskał mi prawie wszystkie zdjęcia (było ich ponad 1500). Rewelacja. Szkoda tylko, że nie po polsku, ale nie znając angielskiego jakoś dałam radę. Polecam.

  #5 06.01.2014 22:57

czy jest spolszczenie moze do tego progr

memnon   8 #4 27.11.2013 20:34
  #3 12.11.2013 17:40

Coś niesamowitego, rewelacja!!! Program odzyskał mi 100 % danych a nawet więcej - te które skasowałem dawno temu i nie zostały nadpisane - z oryginalnym podziałem i z pełną zawartością katalogów - tak jakbym korzystał z obrazu partycji. Odzyskuje wszystkie rodzaje plików od .txt po .mkv włącznie, co było niemożliwe przy innych programach. Trwa to długo ale efekt końcowy... :-). Gorąco polecam. Nadmieniam, że partycja była po formatowaniu i próbach z Partition Magic aby ją odzyskać.

  #2 30.09.2013 09:04

Rewelacyjny program!!! Jako jedyny z tych których próbowałem widział uszkodzony dysk logiczny i odzyskał 98% danych i to z oryginalnym podziałem na katalogi. Co prawda trwało to wiele godzin, ale było warto. :o)

Szczerze polecam

XYZed   4 #1 29.08.2013 13:38

Ciekawy produkt. Odzyskał dokładnie te same AVI-ki, co R-Studio.