Left Left 0.1.0

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Left to darmowy edytor tekstu, który daje użytkownikowi całkiem interesujące możliwości.

W głównym oknie programu Left możemy po prostu wprowadzać kolejne linijki tekstu i oddzielać poszczególne akapity bez jakiejkolwiek opcji formatowania naszego dokumentu (zarówno tło, jak i rodzaj czcionki, są z góry narzucone). Znacznie ciekawiej zrobi się jednak, kiedy zaczniemy korzystać z dodatkowych znaczników, takich jak: #,## lub--, które pozwolą nam utworzyć coś w rodzaju spisu treści widocznego po lewej stronie ekranu.

Minimalistyczny interfejs użytkownika wcale nie oznacza, że Left posiada znikomą liczbę opcji. Poza wyżej wymienionymi możliwościami znajdziemy tu również funkcję autouzupełniania oraz słownik synonimów. Dostępne są również skróty klawiaturowe (pełny wykaz znajduje na oficjalnej stronie producenta) ułatwiające m.in. nawigowanie w programie czy otwieranie i zapisywanie plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!