Letnie promocje CRO - oprogramowanie DameWare

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się dwutygodniowa promocja na narzędzia administracyjne firmy DameWare (Exporter, Mini Remote Control i NT Utilities). Jest to już czwarta z cyklu letnich promocji, o których pisaliśmy na początku lipca.

Podczas pierwszego tygodnia promocji można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami są dodatkowe 10% rabatu na zakup ww. programów. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 4 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Przez dwa tygodnie promocji, bedzię można też nabyć licencję na programy Exporter, Mini Remote Control, NT Utilities z 10% rabatem. Ponadto, przy zakupach internetowych, od podanej ceny obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

DameWare Exporter to łatwy w użyciu program, przeznaczony dla administratorów, służący do zdalnego eksportowania informacji z serwerów opartych o system operacyjny Microsoft Windows NT 4.0, 2000, XP i 2003. Program potrafi na przykład pobrać informacje o dyskach twardych, drukarkach, usługach oferowanych przez daną maszynę, zainstalowanym oprogramowaniu, o udziałach oraz o użytkownikach. Dzięki graficznemu interfejsowi programu istnieje możliwość przeglądania zasobów sieciowych takich jak domeny i komputery. Dane z programu mogą być zapisane w kilku formatach, między innymi txt i csv.

DameWare Mini Remote Control to narzędzie do zdalnego administrowania serwerami i/lub komputerami w sieci LAN lub WAN. Program umożliwia bezpośredni dostęp do pulpitu maszyny z którą jest połączony i zarządzanie nią. Program zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wielu metodom uwierzytelniania. W systemach linii Windows NT, instalacja programu nie wymaga ponownego uruchomienia systemu, co pozwala instalować program w trakcie pracy serwera lub komputera. Mini Remote Control pozwala "w locie" rozpowszechnić oprogramowanie klienckie na wszystkie maszyny w obrębie LAN lub WAN. Eliminuje to potrzebę ręcznego instalowanie programu na każdym komputerze przez administratora.

DameWare NT Utilities to rozbudowany program umożliwiający zdalne i centralne zarządzanie serwerami i stacjami roboczymi pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows z rodziny NT 4.0, 2000 XP i 2003. Oferuje on całą gamę narzędzi administracyjnych - między innymi narzędzia do przeglądania Active Directory, narzędzia do przeglądania domen w sieci Microsoft Network i wiele innych. Wraz z programem są zawarte także dwa popularne programy firmy DameWare: Mini Remote Control do zdlanego zarządzania komputerami i rozsyłania informacji między zdalnymi maszynami oraz Exporter służący do zdalnego eksportowania informacji z serwerów i stacji roboczych.

Wersję testową programów firmy DameWare można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe

© dobreprogramy
s