r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lifesum - Healthier living, better eating, more movement 8.8.2

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Lifesum to aplikacja, która pozwala na bieżąco śledzić liczbę spalanych kalorii i ustalić najlepszą dietę. Program działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach i współpracuje z zegarkami Apple Watch.

Galeria programu

Po zainstalowaniu Lifesum, należy podać wiek, płeć, wagę i wzrost. Na podstawie tych danych obliczana jest dzienna liczba potrzebnych kalorii, precyzuje spożycie węglowodanów, białka i tłuszczów. Przez uzupełnianie dziennika tworzymy obraz nawyków żywieniowych i dietetycznych. W aplikacji znajdziemy też rekomendowane produkty żywnościowe wraz z liczbą kalorii, którą powinniśmy spożyć podczas posiłku w danej porze dnia. Dane z aplikacji można synchronizować ze stroną internetową Lifesum, po wcześniejszym założeniu konta.

Program Lifesum w wersji darmowej pozwala skorzystać z jednego rodzaju diety. Po wykupieniu abonamentu do konta Gold, zyskamy dostęp do dodatkowych funkcji programu: 29,99 zł miesięcznie lub 25 zł za miesiąc, jeśli opłacimy trzy miesiące z góry. Pozwala on skorzystać z dodatkowych opcji synchronizacji Lifesum z innymi serwisami, jak Withings, Runkeeper, Fitbit, Jawbone i Endomondo. Konto Gold pozwala korzystać z diet Premium, np. wysokobiałkowej, dodawać nieograniczoną liczbę posiłków w aplikacji Lifesum, poznawać szczegółowe dane o składnikach odżywczych każdego produktu, notować w notatniku postępy w odchudzaniu, a także śledzić zmiany w obwodzie talii lub ramion.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
OPROGRAMOWANIE 04.01.2016 | Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.