LightBulb 2.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lightbulb to program, dzięki któremu w Windowsie uruchomić można tryb nocny. Ograniczana w nim będzie emisja niebieskiego światła, dzięki czemu korzystanie z komputera po zachodzie słońca będzie miało mniejszy wpływ na higienę snu i wzrok.

Program gotowy jest do działania zaraz po instalacji: z Internetu automatycznie pobrana zostanie konfiguracja dla danej lokalizacji, dzięki czemu tryb nocny będzie synchronizowany z zachodem i wschodem słońca. Można także ustawić te wartości ręcznie.

Ponadto możliwe jest także określenie temperatury barw zarówno dla trybu nocnego, jak i dziennego, oraz ustawienie, jak długo ma trwać przechodzenie między trybami. Lighbulb jest programem Open Source, jego kod można znaleźć w repozytorium GitHub

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!