Little Machines Still Goes Deeper 0.10

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To z założenia nieskomplikowana gra zręcznościowa, w której przy użyciu wyłącznie myszki przyjdzie nam pokierować grupą tytułowych "małych maszyn" wiertniczych zmierzających raźno w głąb Ziemi. Początek rozgrywki wydaje się bardzo prosty, gdyż odpowiadamy za ruchy wyłącznie jednego takiego pojazdu, sytuacja nabiera jednak tempa w momencie, gdy na planszy przybywa nam małych wiertarek, zaś kierowanie nimi wszystkimi w tym samym czasie potrafi doprowadzić wręcz do rozmnożenia jaźni. Samo zapanowanie nad rozrastającym się wciąż zbiorem "wkrętaków" to dopiero połowa sukcesu, ponieważ punkty przydzielane są nie tylko za głębokość na jaką uda nam się zejść, lecz przede wszystkim za liczbę cennych kamieni, które zbierzemy w trakcie tego szaleńczego wwiercania się. Gra charakteryzuje się schludną oprawą graficzną oraz wpadającym w ucho motywem muzycznym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł i wykonanie, grafika, dźwięk
brak menu, samouczka i wyboru poziomu trudności
ocena użytkownika

Bardzo fajna gra zręcznościowa oparta na ciekawym pomyśle. Ogólnie gra się bardzo przyjemnie. Grafika jest całkiem dobra, nastrojowa muzyka też dobrze dobrana. W grze brakuję trochę menu, jakiegoś samouczka czy instrukcji. Przydałby się także wybór poziomu trudności. Sterowanie jak również zasady gry są łatwe do opanowania, trzeba jednak na to trochę wprawy: zabawa zaczyna się gdy mamy coraz więcej maszyn do sterowania. Utrudnieniem jest prowadzenie każdej maszyny innym korytarzem, pozostawione same sobie łatwo mogą się zderzyć. Plus za wersje portable.

28.04.2016 15:25 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #2 25.04.2016 13:30

Pomysł oryginalny, już pobieram. Zobaczymy jak się gra.

  #1 13.10.2008 14:02

pomysł ciekawy ale gra nie wciąga