Niezwykła przygodówka Little Big Adventure za darmo

Niezwykła przygodówka Little Big Adventure za darmo

Niezwykła przygodówka Little Big Adventure za darmo
07.11.2014 10:29, aktualizacja: 07.11.2014 11:10

Są takie stare gry, do których wraca się z przyjemnością, chociaż często dopiero wtedy, kiedy ktoś nam o nich przypomni. Do tego grona należy zaliczyć chociażby rozdawaną obecnie za darmo strzelankę Crusader: No Remorse, a teraz także GOG.com robi nam kolejną miłą niespodziankę, oferując bezpłatnie niesamowitą przygodówkę Little Big Adventure. Wystarczy kliknąć w przycisk promocyjny na głównej stronie tego sklepu.

Obraz

Wszystko w ramach wyprzedaży z Francją w tle, obejmującej blisko 30 różnych pozycji zrobionych lub wydanych w kraju znanym ze sławnej wieży Eiffla. W atrakcyjnych cenach znajdziecie tutaj LBA2, Indigo Prophecy, Time Commando, tytuły z serii Still Life czy Runaway, jak też kilka innych dosyć interesujących propozycji. Akcja wiąże się z wprowadzeniem francuskiej wersji serwisu, a także wsparcia technicznego w języku Moliera. Można zacząć wyglądać polskiej odsłony GOG i promocji z tym związanych, bo pomarzyć nikt nie broni. Na razie sygnałów o potencjalnej edycji PL nie było żadnych...

Samo Little Big Adventure rozsławiło w 1994 roku zdolną ekipę Adeline Software, pozwalając graczom szwendać się sympatycznym bohaterem o imieniu Twinsen po kolorowych krainach ukazanych w rzucie izometrycznym. Chociaż produkcja pojawiła się na krążku CD, wielu starszych graczy zapewne kojarzy ją z dyskietkowej, przyciętej o zawartość wersji, ponieważ napędy optyczne nie były wtedy jeszcze tak popularne. Dzieło przyciągało nie tylko ciekawą historią oraz ruchomymi obiektami 3D na szczegółowych dwuwymiarowych tłach, lecz również ciekawą mechaniką zabawy. Kierowana przez gracza postać dysponowała kilkoma różnymi typami zachowań, które należało stosować adekwatnie do sytuacji. Świat gry był też w sporej części otwarty.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Za darmo LBA można zaklepać tylko do jutra do godziny 9:00, więc warto kliknąć w przycisk [Get for free] na stronie głównej od razu. Tytuł nie zostanie dodany do biblioteki natychmiast, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli ktoś już nabył Little Big Adventure w przeszłości, może uzyskać grę w formie prezentu do przekazania znajomemu. Promocja główna, czyli huczne Vive la France!, potrwa do 11 listopada.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)