reklama

Little Piano 1.2

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Little Piano to darmowa wersja aplikacji przeznaczonej do tworzenia muzyki. Narzędzie jest swego rodzaju emulatorem keyboarda, czyli elektronicznego instrumentu klawiszowego.

Aplikacja pozwala na emulowanie ponad 120 instrumentów muzycznych. Wśród nich znajdziemy m. in. fortepian akustyczny, pianino elektryczne, harmonijkę, gitarę akustyczną, gitarę elektryczną, wiolonczelę, bas akustyczny, organy, wiele rodzajów bębnów i znacznie więcej. Wbudowane samplery pozwalają również na wykorzystanie jako instrumentu nietypowych dźwięków pochodzących z komunikacji miejskiej, odgłosów ptaków, wiatru, deszczu, wystrzałów pocisków, helikoptera itp.

Każdy z instrumentów można przypisać do jednego z dziesięciu kanałów. To rozwiązanie pozwala na wykorzystywanie jednocześnie wielu rożnych instrumentów w tworzonych utworach muzycznych. Oczywiście każdą ścieżkę dźwiękową nagrywamy osobno budując w ten sposób cały utwór. Ponadto w programie znajdziemy możliwość ustawiania głośności dla keyborda, tempa odgrywania muzyki (BPM), Drum Pattern oraz Pattern Editor.

Gotowe utwory można zapisać od specjalnego formatu obsługiwanego przez program Little Piano lub eksportować do formatu MIDI. Użytkownik ma również możliwość dogrywania i nadpisywania stworzonych już fragmentów utworu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 06.11.2015 16:06

@qbap: Mam odmienne zdanie. Bezkarność ( odpowiedzialność) budzi u homo sapiens , zwierzęce instynkty pychy !.

qbap   8 #7 15.01.2013 11:21

@chulio plexiglas

Nic nie instaluje się bez wiedzy użytkownika. W przypadku wspomnianego przez ciebie toolbara tylko jak wyrazisz zgodę zostanie zainstalowany w systemie. Wystarczy kliknąć przycisk "Decline" by go go nie instalować.

Autor edytował komentarz.
chulio plexiglas   3 #6 14.01.2013 20:51

@krakowianin
Nie wiem, czy twoje jedynie słuszne uwagi były do mnie, czy ty tak ogólnie. Jeśli do mnie, to zapewniam cię, że nie musisz mnie wyzywać od niemyślących. Z językami obcymi tez źle nie stoję.
Programów w życiu instalowałem pewnie tysiące i jakoś nigdy nie zdarzyło mi się to, co tym razem. Może coś przegapiłem, a może coś jest nie tak z tym programem. W każdym razie nie zamierzam drugi raz próbować, zwłaszcza że stabilność samego programu jest na poziomie 0, w każdym razie na XP, i nie warto tracić czasu.

chulio plexiglas   3 #5 12.01.2013 11:27

@qbap
Instalator wirusów pewnie nie zawiera, ale podczas instalacji bez informowania użytkownika łączy się ze stroną www, z której instaluje toolbara sweetim = okropny syf, który zmienia wpisy w rejestrze i nie jest prosto go usunąć.

qbap   8 #4 11.01.2013 16:32

@Marcin_S

avast! błędnie interpretuje zagrożenie. Instalator programu nie zawiera wirusów.

Marcin_S   6 #3 06.01.2013 18:35

Na start awantura avasta o szkodliwym URL, dziękuję za taki program. Nie powinien w ogóle znaleźć się w bazie dobrychprogramów.

  #2 05.01.2013 22:57

Lubie MIDI dlatego pobrałem, na start awantura programu antywirusowego,,, ale daliśmy rade, po prostu instalator nie zainstalował w system żadnych śmieci,,, Program wykorzystuje interface MIDI czyli im lepszy syntezator dołączymy do komputera tym lepszy będziemy mieli dźwięk, sam program banków brzmień nie posiada żadnych, czyli 98% użytkowników będzie grało na Microsoft Synthesizer - jakoś lekko poniżej przeciętnej,,, niestety nie udało mi się ani załadować ani zgrać czegokolwiek w jakimkolwiek formacie MIDI - tylko wewnętrzny format programu, do tego program jest z 2009 roku,,, Osoba opisującą program ma chyba niewielkie pojecie o MIDI stąd pewnie tez ocena 7.0 dla programu,,, ode mnie 1.5 bo jedynie co nim się wygodnie robi to sprawdza brzmienia, gdyż szybko i łatwo można wybierać kolejne instrumenty nie przerywając że tak powiem wydawanie dźwięków,,, do twego jak ktoś umie grac, to coś można na szybko odplumkać,,, generalnie NIE POLECAM :(

  #1 27.12.2012 21:19

Super program, szkoda że wywala się co sekundę...
O "Downloading Instant messanger..." nawet nie wspominam.
Szkoda prądu na pobieranie tego...

reklama