Live Weather Pro Live Weather Pro 1.1

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Live Weather Pro to aplikacja, dzięki której będziemy mieli zawsze pod ręką najświeższe informacje o pogodzie. Możemy ją pobrać za darmo, ale musimy liczyć się z obecnością wyskakujących reklam.

Tuż po uruchomieniu należy skonfigurować podstawowe opcje, w tym przede wszystkim skalę temperatury (Celsjusza lub Fahrenheita), format czasu oraz jednostkę prędkości wiatru. Live Weather Pro zawiera prognozę godzinową, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić, jakich warunków atmosferycznych należy spodziewać się jutro, pojutrze lub w ciągu najbliższych dni.

Live Weather Pro wykrywa lokalizację użytkownika na podstawie funkcji GPS. Jeśli jednak chcemy dowiedzieć się więcej na temat pogody w innym regionie, bez problemu dodamy go z poziomu głównego okna programu. Może to okazać się przydatne w zaplanowaniu wycieczki nad morze czy też przed wyjazdem w delegację.

Należy również odnotować, że Live Weather Pro wyświetli ostrzeżenia o nadchodzących zagrożeniach, w tym na przykład burzy, tornadzie czy obfitych opadach deszczu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!