Logo Quiz Logo Quiz 34.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Logo Quiz to dość nietypowa, darmowa gra, w której będziemy mogli wykazać się znajomością rozmaitych znaków firmowych najpopularniejszych marek z całego świata.

W grze Logo Quiz znajdziemy aż 665 zagadek polegających na odgadywaniu kolorów danej marki, 200 łamigłówek ze sloganami, a także 300 minimalistycznych logotypów oraz 1000 logotypów w trybie eksperckim. Swoją wiedzę sprawdzimy nie tylko w kolejnych poziomach odblokowywanych wraz z osiąganiem postępów w zabawie, ale także w codziennych wyzwaniach umożliwiających zdobycie nowych punktów i wskazówek do wykorzystania w dalszej części gry.

Logo Quiz oferuje aż 3300 znaków firmowych z rozmaitych dziedzin (np. McDonald’s, PlayStation, Milka, Chrome, Twitter, Windows, Pepsi, itp.). Do dyspozycji oddano 52 unikatowe etapy do ukończenia o różnym stopniu trudności, w których możemy zrobić użytek ze wspomnianych już podpowiedzi.

Zaliczając dany poziom otrzymamy informacje na temat danej marki. Dzięki temu dowiemy się o niej nieco więcej, bo oprócz doskonale znanych nazw w Logo Quiz pojawią się również takie, o których być może nie słyszeliśmy.

Logo Quiz można pobrać za darmo. W toku rozgrywki obejrzymy jednak reklamy, a także otrzymamy możliwość skorzystania z mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!