LoiLo Game Recorder LoiLo Game Recorder 1.1.0.1

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LoiLo Game Recorder to darmowe i bardzo proste w użyciu narzędzie, które służy do nagrywania filmów z gier komputerowych oraz głosu użytkownika, komentującego to, co obecnie dzieje się na ekranie.

Program obsługuje Motion JPEG, czyli format kompresji wideo, dzięki któremu rejestrowane materiały są dostępne w wysokiej jakości obrazu (Full HD) i dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego rozmiaru pliku. Trzeba również zaznaczyć, że liczba klatek na sekundę w zarejestrowanym materiale wideo jest minimalnie niższa niż podczas faktycznej rozgrywki.

LoiLo Game Recorder charakteryzuje się nieskomplikowanym i minimalistycznym interfejsem użytkownika. Operacja nagrywania rozgrywki odbywa się przy użyciu jednego okna, gdzie wybieramy grę, którą zamierzamy rejestrować, a także definiujemy rozmaite ustawienia (rozdzielczość, jakość pliku, liczbę klatek na sekundę, itd.). Możemy również użyć skrótu klawiaturowego odpowiedzialnego za rozpoczęcie nagrywania.

Warto dodać, że LoiLo Game Recorder pozwala na wgrywanie utworzonych materiałów do popularnego serwisu YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!