r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Loteria Paragonowa z parago.pl 1.8.1

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Loteria Paragonowa z parago.pl to aplikacja, która pozwala wziąć udział w polskiej Narodowej Loterii Paragonowej za pomocą smartfonu.

Program działa w prosty sposób. Ma wbudowany skaner paragonów: wystarczy odpowiednio ułożyć paragon i dotknąć ekranu urządzenia, a dokument zostanie zeskanowany. Aplikacja pobierze z niego najważniejsze dane: nr NIP sprzedawcy, datę transakcji, jej wartość i sklep, w którym zrobiliśmy zakupy. Następnie użytkownik musi podać swój nr telefonu oraz adres e-mail. Po wskazaniu tych danych, paragon zostaje przesłany do udziału w Narodowej Loterii Paragonowej i weźmie udział w losowaniu nagród.

Aplikacja jest dostępna za darmo i ma prosty w obsłudze interfejs. Moduł OCR (Optical Character Recognition) odpowiedzialny za skanowanie treści paragonów nie zawsze działa poprawnie i zdarza się, że źle rozpoznaje kwoty na dokumencie. Dlatego przed przesłaniem go za pomocą aplikacji warto dokonać weryfikacji widocznych danych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Parago.pl: z tą aplikacją paragon możesz wymienić na auto, laptop lub tablet

52
16.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Słyszeliście o Narodowej Loterii Paragonowej w Polsce? Jeśli nie, to sugerujemy: warto. Nagrody funduje administracja państwowa i trzeba przyznać, że nie obawiano się sięgnąć głęboko do szkatułki. W loterii wygrać można choćby cztery samochody Opel Insignia, dwanaście Opli Astra, tablety iPad 2 oraz laptopy Lenovo. Aby wziąć udział, wystarczy zainstalować aplikację Loteria Paragonowa z parago.pl, zeskanować paragon i liczyć, że szczęście uśmiechnie się właśnie do nas. Narodowa Loteria Paragonowa ma proste zadanie do spełnienia: uczulić Polaków na to, aby brać sklepowe paragony. To ważne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.