MAGIX Audio Cleaning Lab MAGIX Audio Cleaning Lab 2017

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Audio Cleaning Lab to specjalistyczny program do cyfryzacji, remasteringu i rekonstrukcji nagrań dźwiękowych. Program pozwala łatwo wyczyścić i poprawić nagrania, co jest szczególnie przydatne przy archiwizacji płyt winylowych i kaset.

Mocną stroną progrmu są liczne ustawienia tematyczne, które pozwalają profesjonalnie wyczyścić nagrania i wydobyć najlepsze brzmienie. Znajduje się tu prawie 300 ustawień, które pozwalają usunąć z nagrań odgłosy tła, stuknięcia, trzaski, wiatr wiejący w mikrofon i tym podobne odgłosy. Ponadto dźwięk można zoptymalizować pod kątem konkretnego gatunku muzycznego, narracji bądź otoczenia.

Program można wykorzystać także do podstawowej edycji nagrań. Można je przyciąć, dopasować głośność, usunąć przester i eksportować w wybranym formacie.

Program pozwala także importować zawartość płyt CD na komputer. Gotowe nagrania można opatrzyć okładką i metadanymi.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni. Można ten okres wydłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!