reklama

MAGIX Photostory Deluxe 2018 17.1.1.91

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

MAGIX Photostory Deluxe to zaawansowany program do tworzenia efektownych pokazów slajdów z osobistych zbiorów zdjęć i filmów. Program pomoże łatwo przekształcić wspomnienia w spektakularny film, łączący w sobie zarówno zdjęcia, filmy, muzykę, teksty oraz efekty specjalne, renderowane przez program. Pokazy można prezentować w rozdzielczościach do 4K, także w 3D.

Program posiada kolekcję estetycznych szablonów tematycznych, które można wykorzystać, aby w kilkanaście sekund stworzyć własny pokaz. Projekt wzbogacić można o ponad 300 efektów i przeszło 400 dźwięków i piosenek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać wszystko od podstaw i bez szablonu dopracować każdy szczegół.

Grafiki, filmy i dźwięki można dowolnie umieszczać na 8 ścieżkach. Program pozwala na obróbkę materiałów panoramicznych i nagrywanych kamerkami 360°. Zdjęcia można poprawić przy umieszczaniu w pokazie, a do filmów zastosować stabilizację obrazu, korzystając z profesjonalnej wtyczki proDAD Mercalli V2. Do dyspozycji mamy także efektowne przejścia, wejścia i wyjścia, szablony dla napisów, ramki i inne elementy dekoracyjne. Warto wspomnieć przede wszystkim o możliwości animowania trasy podróży na mapie. Wisienką na torcie jest możliwość współpracy z aplikacją Camera MX.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Istnieje możliwość przedłużenia trwania tego okresu do 30 dni poprzez rejestrację na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama