MAGIX Video Sound Cleaning Lab MAGIX Video Sound Cleaning Lab 22.0.1.22

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Sound Cleaning Lab to specjalistyczny program do „oczyszczania” dźwięku z nagrań filmowych. Dzięki niemu można usunąć ze ścieżki dźwiękowej filmów przeszkadzające szumy tła, trzaski, głosy osób postronnych, muzykę i tym podobne.

Program świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu nagrań, na których słychać wiatr, szumy, buczenie urządzeń elektrycznych i wiele innych typów niechcianego hałasu. Program zawiera ponad 150 ustawień z możliwością natychmiastowego odsłuchania efektu działania. Ponadto program pozwala dopasować głośność i zredukować przester, a także dodać efekty dźwiękowe, które można dostosować do aktualnych potrzeb.

Program pozwala także na edycję dialogów na dwóch osobnych ścieżkach dźwiękowych. Ponadto można podczas obróbki filmu nagrać do niego komentarz dźwiękowy. Nagrania muzyczne można optymalizować automatycznie. Ponadto można skorzystać z efektu DeEsser, usuwającego ostre, syntetyczne dźwięki z nagrań głosowych, dzięki czemu mowa jest ciepła i przyjemna dla ucha. Wszystkie sygnały można obejrzeć na wizualizacjach.

Program można testować przez 7 dni, a po darmowej rejestracji przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!