MCShield MCShield 3.0.5.28

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MCShield to zaawansowane, a zarazem darmowe narzędzie, które chroni komputer przed infekcją szkodliwymi komponentami rozpowszechnianymi za pośrednictwem przenośnych magazynów danych USB. Program potrafi zabezpieczyć system Windows przed malware ulokowanym na pendrive'ach, smartfonach, aparatach cyfrowych i innych nośnikach danych podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB.

Oprogramowanie bazuje na potężnym silniku heurystycznym, pozwalającym wykrywać i usuwać szkodniki w czasie rzeczywistym. Automatycznie wykrywa podłączone do komputera nośniki danych, przeprowadza ich dokładną analizę i w razie wykrycia malware neutralizuje je. MCShield wyposażony został w 2 tryby pracy, w pełni automatyczny dla początkujących użytkowników oraz interaktywny, pozwalający podejmować nam decyzje w razie wykrycia szkodnika i kierowany do bardziej doświadczonych odbiorców.

Pozostałe funkcje narzędzia to mechanizm automatycznych aktualizacji baz sygnatur oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych wszystkich usuwanych plików. MCShield ceniony jest przez użytkowników za swoją skuteczność, szybkość działania oraz niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!