MEGA 2.6.2

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

MEGA to darmowy klient dysku internetowego stworzonego przez Kima Dotcoma, twórcę popularnego niegdyś serwisu Megaupload. Sam serwis ma stanowić dla użytkownik magazyn danych, oferując przede wszystkim wysoki poziom zabezpieczeń oraz prywatność. Serwis nie godzi się na jakąkolwiek współpracę z różnymi służbami stawiając na pierwszym miejscu prywatność danych użytkowników. Aplikacja MEGA pozwala na korzystanie z chmury z poziomu telefonu lub tabletu.

Aplikacja posiada wszystkie funkcje jakich można by oczekiwać od mobilnego klienta dysku internetowego. Podstawowe zadanie to manager plików umieszczonych w chmurze. Dzięki niemu użytkownik może przeglądać foldery, a także otwierać pliki jakie umieścił na dysku. Z poziomu aplikacji można przesyłać nowe pliki i zdjęcia, zmieniać nazwy już istniejącym, a także usuwać dane. Boczny panel daje dostęp do dodatkowych opcji. Wśród nich znajdziemy możliwość przeglądania wiadomości od znajomych, przeglądania listy naszych kontaktów, a także uzyskania dostępu do kosza. Usunięte wcześniej pliki są dostępne jeszcze przez jakiś czas właśnie w tym miejscu, na wypadek gdyby okazały się konieczne do przywrócenia. Aplikacja pozwala również na otwieranie linków MEGA bezpośrednio z jej poziomu i pobieranie danych z konta innego użytkownika (które zostały udostępnione) bezpośrednio do naszego.

Klient MEGA pozwala również na automatyczne przesyłanie zdjęć wykonanych urządzeniem mobilnym do chmury. Po aktywacji tej opcji zdjęcia aplikacja skanuje wybrany katalog na telefonie i w przypadku zmian przesyła nowe fotografie zaraz po ich wykonaniu. Użytkownik może zdecydować, czy ma to mieć miejsce tylko podczas korzystania z połączenia typu Wi-Fi, czy również dla transmisji pakietowej. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa do danych i dostępu do konta, aplikacja może zostać przez użytkownika zabezpieczona za pomocą kodu PIN złożonego z cyfr, wymaganego do podania po jej uruchomieniu. Aplikacja jest udostępniona zupełnie za darmo, posiada w pełni spolszczony i interfejs.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kim Dotcom powraca. Następca Mega zaoferuje 100 GB i nielimitowany transfer

37
06.07.2016  •  Maciej Olanicki

Postać Kima Dotcoma nierozerwalnie łączy się z szeregiem skandali i problemów z organami ścigania, nie można jednak zapomnieć, że ma on pewne osiągnięcia w kwestii usług internetowych oferujących dodatkowe funkcje związane z prywatnością. Po upadku Megauploada jest on bowiem przede wszystkim związany z popularnym schowkiem Mega. Mimo że aktualny status Mega jest dość niepewny i nie bacząc na własne problemy z prawem, Dotcom nie zniechęca się. Aktualnie Kim Dotcom jest wciąż w trakcie batalii, której przegranie może poskutkować ekstradycją do USA, gdzie Dotcoma czeka nawet kara wieloletniego…

OneDrive się kurczy, Mega zagrożone, zamknięto także GG Dysk. Co dalej?

102
25.04.2016  •  Maciej Olanicki

Idą ciężkie czasy dla użytkowników cyberschowków, może z wyjątkiem zapewne najpopularniejszego Dysku Google. Nachodzi bowiem czas zapowiadanego przez nas wielokrotnie ograniczenia ilość miejsca dostępnego w OneDrivie, niepewna przyszłość czeka także Mega. Dziś ogłoszono także, że działalność zakończy Dysk GG. Jak wiadomo, 27 czerwca dojdzie do zmniejszenia ilości dostępnego miejsca w cyberschowku OneDrive od Microsoftu. Wkrótce dostępne będzie zaledwie 5 GB, niedostępne będzie także dotychczasowe dodatkowe 15 GB na zdjęcia synchronizowane ze smartfonem. Przypominamy także, że uruchomiona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 24.09.2017 17:07

Sce miec prywatny serwer

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję