MEmu MEmu 6.0.7.6

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MEmu to darmowy emulator, który pozwala uruchomić gry dostępne wyłącznie na urządzenia z Androidem bezpośrednio na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Dzięki niemu właściciele popularnych "blaszaków" mogą zapoznać się z bardzo bogatą biblioteką produkcji stworzonych wyłączenia na urządzenia przenośne. MEmu charakteryzuje się dwukrotnie większą wydajnością niż flagowe telefony z Androidem, zapewniając dużo lepsze wrażenia, zwłaszcza podczas rozgrywki na dużym ekranie monitora.

MEmu umożliwia klonowanie okien programu, co z kolei pozwala na uruchamianie wielu gier jednocześnie przy wykorzystaniu różnych kont użytkownika. Cała operacja odbywa się przy użyciu jednego kliknięcia, więc z jej wykonaniem nie będą mieli problemu nawet mniej doświadczeni użytkownicy, którzy np. chcą szybko sprawdzić działanie kilku gier.

Warto dodać, że Memu jest kompatybilne z urządzeniami 2-in-1 z systemem operacyjnym Windows oraz tabletami. Można korzystać z istotnych funkcji urządzeń przenośnych, takich jak np. multi-touch, akcelerometr, zmiana orientacji ekranu i GPS. Pozwala na bardzo szybkie przełączanie między popularnymi "okienkami" i Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

3 Wersje systemu do wybrania (4.4 5.1 i 7.1), dość dobra wydajność w porównaniu do konkurencji, wiele opcji pomagających w obsłudze androida Na PC
W domyślnym laucherze jest Reklama (zwisający prezent u góry ekranu który po pociągnięciu pokazuje reklamę), Wypadało by dodać nowszego androida
ocena użytkownika

MEmu to bardzo dobry emulator systemu Android. Działa on bardzo dobrze w porównaniu do innych rozwiązań emulujących. Jest bardzo łatwy w obsłudze i dość szybko się uruchamia, Domyślnie po uruchomieniu Emulatora pojawia nam się Android 5.1 Lolipop, jednak w Multi-MEmu możemy zarządzać wirtualnymi maszynami, a także zmienić wersję, dostępne mamy 3 systemy (4.4 5.1 i 7.1). Mamy też możliwość ustawienia modelu urządzenia, rozdzielczości a także i parametrów, przeszkadza mi tylko to, do domyślnego launchera wepchnięto reklamy (na szczęście możemy go zmienić na np. Novę) a także brak Androida Oreo albo Pie.

01.11.2018 17:40 | Recenzja do wersji 5.6.2.1
łatwy w obsłudze, klonowanie okien
brak najnowszej wersji systemu Android
ocena użytkownika

Całkiem dobry emulator choć tak naprawdę wyglądem blisko mu do konkurencji (Nox App Player). Program działa sprawnie. Instalowane apki ze sklepu działają - można testować wiele na raz. Nie jest to najnowszy android ale nie ma co narzekać. Rozmiar instalki podobnie jak u konkurencji jest duży ok. 250-300MB. Klonowanie okien programu to chyba największy plus tego emulatora. Działanie programu całkiem sprawne, brak większych problemów z użytkowaniem.

23.11.2016 18:29 | Recenzja do wersji 2.9.1