MEmu MEmu 7.0.5

Strona główna Windows Emulatory Urządzenia mobilne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MEmu to darmowy emulator, który pozwala uruchomić gry dostępne wyłącznie na urządzenia z Androidem bezpośrednio na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Dzięki niemu właściciele popularnych "blaszaków" mogą zapoznać się z bardzo bogatą biblioteką produkcji stworzonych wyłączenia na urządzenia przenośne. MEmu charakteryzuje się dwukrotnie większą wydajnością niż flagowe telefony z Androidem, zapewniając dużo lepsze wrażenia, zwłaszcza podczas rozgrywki na dużym ekranie monitora.

MEmu umożliwia klonowanie okien programu, co z kolei pozwala na uruchamianie wielu gier jednocześnie przy wykorzystaniu różnych kont użytkownika. Cała operacja odbywa się przy użyciu jednego kliknięcia, więc z jej wykonaniem nie będą mieli problemu nawet mniej doświadczeni użytkownicy, którzy np. chcą szybko sprawdzić działanie kilku gier.

Warto dodać, że Memu jest kompatybilne z urządzeniami 2-in-1 z systemem operacyjnym Windows oraz tabletami. Można korzystać z istotnych funkcji urządzeń przenośnych, takich jak np. multi-touch, akcelerometr, zmiana orientacji ekranu i GPS. Pozwala na bardzo szybkie przełączanie między popularnymi "okienkami" i Androidem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

3 Wersje systemu do wybrania (4.4 5.1 i 7.1), dość dobra wydajność w porównaniu do konkurencji, wiele opcji pomagających w obsłudze androida Na PC
W domyślnym laucherze jest Reklama (zwisający prezent u góry ekranu który po pociągnięciu pokazuje reklamę), Wypadało by dodać nowszego androida
ocena użytkownika
01.11.2018 17:40 • Recenzja do wersji 5.6.2.1

MEmu to bardzo dobry emulator systemu Android. Działa on bardzo dobrze w porównaniu do innych rozwiązań emulujących. Jest bardzo łatwy w obsłudze i dość szybko się uruchamia, Domyślnie po uruchomieniu Emulatora pojawia nam się Android 5.1 Lolipop, jednak w Multi-MEmu możemy zarządzać wirtualnymi maszynami, a także zmienić wersję, dostępne mamy 3 systemy (4.4 5.1 i 7.1). Mamy też możliwość ustawienia modelu urządzenia, rozdzielczości a także i parametrów, przeszkadza mi tylko to, do domyślnego launchera wepchnięto reklamy (na szczęście możemy go zmienić na np. Novę) a także brak Androida Oreo albo Pie.

łatwy w obsłudze, klonowanie okien
brak najnowszej wersji systemu Android
ocena użytkownika
23.11.2016 18:29 • Recenzja do wersji 2.9.1

Całkiem dobry emulator choć tak naprawdę wyglądem blisko mu do konkurencji (Nox App Player). Program działa sprawnie. Instalowane apki ze sklepu działają - można testować wiele na raz. Nie jest to najnowszy android ale nie ma co narzekać. Rozmiar instalki podobnie jak u konkurencji jest duży ok. 250-300MB. Klonowanie okien programu to chyba największy plus tego emulatora. Działanie programu całkiem sprawne, brak większych problemów z użytkowaniem.