r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MMO dla PS4: DC Universe Online na premierę, Planetside 2 oraz Final Fantasy XIV na początku przyszłego roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gry z gatunku MMO są coraz popularniejsze na konsolach i przymierzający się do zakupu PlayStation 4 nie powinni narzekać, że producenci takich projektów o nich zapomnieli. Na premierę sprzętu szykowana jest mocno ulepszona wersja darmowego DC Universe Online, a zaraz w początkach nowego roku dostaną też dla padów strzelankę PlanetSide 2, a także komercyjne Final Fantasy XIV — chociaż w becie.

PS2, które nie umożliwi niestety zabawy z komputerowcami, choć ponoć transfer postaci między różnymi wersjami gry będzie opcją, nie ma jeszcze konkretnej daty debiutu. Z FF XIV: A Realm Reborn już lepiej — edycja dla PS4 pojawi się 22 lutego. Jeśli ktoś już teraz zagrywa się w sieciową produkcję Square Enix na PlayStation 3, za przeskok na lepszą wersję nie zapłaci, przy takiej jednak zmianie nie będzie mógł wrócić do gry na PS3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.