MODO 10.2v2

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MODO to profesjonalny program do modelowania 3D, teksturowania i renderowania, którego interfejs nie sprawi trudności artystom nie zawsze przyzwyczajonym do skomplikowanych rozwiązań.

MODO został wyposażony w narzędzia do rzeźbienia i modelowania, z których korzystać można w fotorealistycznym obszarze roboczym, na żywo renderującym zmiany. MODO sprawdzi się zarówno przy modelowaniu produktów na potrzeby reklamy, postaci dla gier i animacji, jak i projektów artystycznych i abstrakcyjnych. Znajdziemy tu narzędzia do tradycyjnego modelowania bryłowego wraz z operacjami Boole'a na obiektach, możliwość rzeźbienia, malowania, tworzenia tekstur na płaszczyźnie i animowania. Wszystkie narzędzia zostały intuicyjnie porozmieszczane i znalezienie ich nie sprawia problemu nawet początkującym użytkownikom.

MODO doskonale wpisuje się w środowiska pracy grupowej. Pakiet ma niemal nieograniczone możliwości renderowania sieciowego, dzięki czemu znalazł miejsce w studiach filmowych i reklamowych. MODO można rozszerzać i wykorzystywać programach napisanych w Pythonie i C++, ma także pełne SDK dla Pythona i w pełni konfigurowalny interfejs, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb danego środowiska. Program bezproblemowo pracuje z branżowymi standardami, jak OpenSubdiv, OpenColorIO, OpenEXR, OpenVDB czy Alembic.

Uwaga!

Skorzystanie z wersji testowej programu wymaga założenia konta w serwisie producenta. Licencja testowa na 30 dni zostanie przypisana do konta i adresu e-mail. Plik z licencją zostanie przysłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu